0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa League
Atalanta Bergamo
۲
۰
Bayer 04 Leverkusen
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia Croatia Cup
HNK Rijeka
۱
۳
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۱
۱
America MG U20
Finished
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۵
۲
Fluminense RJ U20
Finished
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۶
۴
Sao Paulo FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۰
۰
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۳:۳۰
Corinthians U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ceara U20
۰
۱
Cruzeiro U20
Finished
۲۱:۳۰
Cuiaba U20
۱
۱
Fortaleza EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden Superettan
Helsingborgs IF
۰
۱
Skovde AIK
Finished
۲۰:۳۰
Osters IF
۲
۱
Landskrona Bois
Finished
۲۰:۳۰
Ostersunds FK
۴
۳
Gefle IF
Finished
۲۰:۳۰
GIF Sundsvall
۰
۰
Sandvikens IF
Finished
۲۰:۳۰
Orgryte IS
۱
۲
Trelleborgs FF
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Viktoria Plzen
۱
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
۱
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۲:۰۰
Villa San Carlos
۳
۱
CA Los Andes
Finished
۲۲:۰۰
  Japan J League Cup
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Kataller Toyama
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۲
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۱
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Akzhayik Uralsk
۰
۰
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Taraz
۲
۱
FK Ekibastuz
Finished
۱۶:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۰
SD Family
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League
Shanghai Port FC
۲
۰
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۳۰
Qingdao West Coast FC
۲
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
  World Friendly International Matches U19
Denmark U19
۵
۱
Germany U19
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie C
Vicenza
۲
۰
Padova
Finished
۲۲:۰۰
  Ecuador Serie B
Cuniburo
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۱:۰۰
Guayaquil City
۱
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
  Bulgaria A PFG
Levski Krumovgrad
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 1. Division
Bryne FK
۲
۰
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۱
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
۱
۵
Valerenga IF Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۳
۲
Mjondalen IF
Finished
۲۰:۳۰
Egersund IK
۲
۲
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Yupanqui
۱
۰
Deportivo Espanol
inprogress
۲۲:۰۰
CA Claypole
۴
۱
CA Atlas
inprogress
۲۲:۰۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Club Ingenieros
۲
۲
Oruro Royal
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Brasiliense U20
Ceilandense U20
۱
۲
Paranoa U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland Munster Senior League
Cobh Wanderers FC
۱
۰
College Corinthians FC
inprogress
۲۲:۱۵
Rockmount AFC
۲
۱
Douglas Hall
inprogress
۲۲:۱۵
Carrigaline United
۰
۴
Midleton FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Velez Sarsfield Reserves
۵
۱
Barracas Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Boca Juniors Reserves
۱
۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Huracan Reserves
۰
۰
Newells Old Boys Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۱
Tigre Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Belgrano Cordoba Reserves
۰
۲
CA River Plate Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Ballkani
۳
۲
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Velez Sarsfield
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۱
۰
FC Buderich 02
Finished
۲۱:۰۰
  Saudi Arabia Division 1
Hajer
۰
۲
Al-Quadisiya
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
St Francis FC
۰
۰
Wayside Celtic FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Tomayapo
۰
۰
Universitario De Vinto
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Petrolero
۳
۲
Oriente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Botafogo RJ U20 (W)
۲
۱
Flamengo RJ U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
۱
۱
Duque de Caxias
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۰
Agropecuario Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Almagro Reserves
۰
۰
Atletico Camioneros Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۱
Almirante Brown Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie A Women
Ternana (W)
۱
۲
Napoli (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Busan I. Park
۲
۳
Cheonan City
Finished
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
  Bangladesh Federation Cup
Mohammedan Dhaka
۱
۲
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Tuggeranong Utd
۰
۴
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۰۰
Kingston City
۲
۰
Langwarrin SC
Finished
۱۳:۰۰
Eastern Suburbs
۷
۱
Capalaba
Finished
۱۳:۰۰
Altona Magic
۰
۴
Heidelberg United
Finished
۱۳:۰۰
Apia Leichhardt Tigers
۵
۲
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United
۴
۰
Caboolture
Finished
۱۳:۰۰
Wollongong United FC
۲
۴
Sydney United
Finished
۱۳:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۱
Brisbane City
Finished
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۳
۱
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Hume City
۴
۲
Bayside Argonauts FC
Finished
۱۳:۰۰
  Paraguay Primera Division
2 de Mayo
۲
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۱:۰۰
Libertad Asuncion
۵
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Sol de America
۶
۳
Tacuary
Finished
۲۲:۰۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۱
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۲
۴
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paulista Women
Pinda SC (W)
۰
۳
Santos FC (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Landesliga
TSV Wulsdorf
۰
۳
VfL 07 Bremen
Finished
۲۱:۰۰
FC Huchting
۲
۲
Eiche Horn
Finished
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
۱
۳
MSV Düsseldorf
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۲
۳
SV Auersmacher
Finished
۲۰:۳۰
FV Dudenhofen
۲
۴
FK Pirmasens
Finished
۲۰:۴۵
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۹:۳۰
FC Levadia Tallinn
۲
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۸:۴۵
Zakho
۲
۱
Erbil SC
Finished
۲۰:۴۵
Duhok
۱
۱
AL Zawraa SC
Finished
۲۰:۴۵
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۱
۳
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
Ilves Tampere
۳
۰
FC Inter Turku
Finished
۲۰:۳۰
HJK Helsinki
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
HNK Tomislav
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۸:۰۰
NK Bratstvo Gracanica
۱
۰
Vis Simm-Bau
Finished
۱۹:۰۰
NK Mladost Doboj Kakanj
۰
۳
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۹:۰۰
FK Gorazde
۳
۲
Gradina Srebrenik
Finished
۱۹:۰۰
Tosk Tesanj
۲
۰
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۹:۰۰
Radnik Hadzici
۰
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۹:۰۰
NK Celik Zenica
۳
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۹:۰۰
FK Gornji Rahic
۴
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
Banik Ostrava B
۲
۰
FK Hodonín
Finished
۱۷:۳۰
SK Hranice
۰
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۹:۳۰
SC Znojmo
۴
۰
Unicov
Finished
۱۸:۳۰
FK Apos Blansko
۰
۲
FC Slovacko B
Finished
۱۸:۳۰
CSK Uhersky Brod
۱
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۹:۰۰
Trinec
۲
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۹:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۲
۱
FC Zlin B
Finished
۱۹:۰۰
TJ Start Brno
۳
۲
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
  Turkey 2. Lig Playoffs
1461 Trabzonspor
۲
۰
Vanspor FK
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL League Two
Tampa Bay United SC
۴
۲
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
Charlotte Eagles
۰
۳
North Carolina FC U23
Finished
۰۱:۳۰
Virginia Marauders FC
۱
۵
Lionsbridge FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۰۰
Flint City Bucks
۱
۰
Union Macomb
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۴
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۲:۰۰
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۲
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۲
۰
Canberra Juventus
Finished
۱۱:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Nasarawa Amazons (W)
۰
۰
Rivers Angels (W)
Finished
۱۱:۳۰
Heartland Queens (W)
۱
۳
Edo Queens (W)
Finished
۱۵:۳۰
Confluence Queens (W)
۰
۲
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Canada Championship
Vancouver Whitecaps
۰
۱
Cavalry FC
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۸
۱
CS Saint-Laurent
Finished
۰۲:۳۰
  United States USA US Open Cup
New York City FC II
۰
۳
New Mexico United
Finished
۰۳:۰۰
Charleston Battery
۰
۱
Atlanta United
Finished
۰۲:۳۰
Sporting Kansas City
۴
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۳
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۶:۰۰
Sacramento Republic FC
۴
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Bragantino Red Bull
۳
۰
Sousa EC
Finished
۰۲:۰۰
Vasco da Gama RJ
۴
۳
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie D
FC Cascavel
۰
۰
Hercilio Luz
Finished
۰۱:۳۰
Serra FC ES
۱
۰
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tottenham Hotspur
۱
۱
Newcastle United FC
Finished
۱۳:۱۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۰
Atletico Vega Real
Finished
۰۱:۳۰
  Austria Amateur Cup
Brauerei Egg
۱
۳
RW Rankweil
Finished
۲۰:۰۰
  Niger Super League
US Gendarmerie Nationale
۰
۰
AS Police Niger
Finished
۱۹:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Salitas
۲
۱
Kozaf
Finished
۱۹:۳۰
  Mali Premiere Division
AS Korofina
۲
۲
USFAS Bamako
Finished
۲۰:۰۰
  Latvia 3. Liga
SK Babite
۵
۰
ASK Kadaga
Finished
۲۰:۰۰
  Norway U19 Elite League
Stromsgodset U19
۱
۳
Assiden IF U19
Finished
۲۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
ADO Den Haag
۱
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۰:۱۵
  Senegal FA Cup
Teungueth
۳
۰
CNEPS
Finished
۲۰:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۱
ASC Jaraaf
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۴
۱
Juventud Unida Universitario
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Criciuma U20
۶
۲
Chapecoense AF U20
Finished
۲۱:۳۰
Avai U20
۱
۲
Hercilio Luz U20
Finished
۲۱:۳۰
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۳
۰
Joinville U20
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۳
۰
HK/Ymir U19
inprogress
۲۲:۳۰
Throttur Reykjavik U19
۵
۳
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
Finished
۲۱:۰۰
Vikingur Reykjavik U19
۱
۳
IA/Kari/Skallag U19
inprogress
۲۲:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۱
۱
FH Hafnarfjordur U19
inprogress
۲۳:۰۰
Fylkir / Ellidi U19
۰
۰
Leiknir/KB U19
inprogress
۲۳:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jarvenpaan Palloseura
۲
۱
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia U19 League
NK Dugopolje U19
۱
۵
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۹:۰۰
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۳
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۰
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Ykkonen
FC Vaajakoski
۰
۱
EPS
Finished
۱۹:۰۰
PK Keski-Uusimaa
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۲
۱
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۰۰
Atlantis FC
۰
۰
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Wanchai SF
۲
۲
Tuen Mun SA
Finished
۱۶:۰۰
Tung Sing
۰
۰
Leaper Metro Gallery FC
Finished
۱۶:۳۰
  Nigeria Nigerian Cup
FC One Rocket
۰
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۲
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros FC
۱
۱
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Monte Roraima RR
۱
۲
Sao Raimundo RR
Finished
۰۴:۳۰
  Hong Kong Premier League
Eastern Sports Club
۵
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand League Cup
Buriram United FC
۰
۲
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۱
Port F.C.
Finished
۱۴:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۲
۱
Sua Flamingoes
Finished
۱۶:۳۰
Orapa United FC
۰
۰
Vtm FC
Finished
۱۶:۳۰
Township Rollers
۴
۱
Botswana Defence Force
Finished
۱۶:۳۰
Eleven Angels
۲
۳
Tafic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Taca Revelacao U23
Torreense U23
۰
۲
Estoril U23
Finished
۱۷:۳۰
Famalicao U23
۱
۳
Braga U23
Finished
۲۰:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۴
۰
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۷:۴۰
Ajman Club U21
۱
۰
Al Nasr SC U21
Finished
۱۷:۴۰
Baniyas SC U21
۱
۱
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۴۰
  Hungary NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۱
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Tunisia Ligue 1
AS Slimane
۱
۰
AS Marsa
Finished
۱۸:۰۰
US Tataouine
۲
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۲
۰
Acs Bucovina Radauti
Finished
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۰
۱
CS Afumati
Finished
۱۸:۳۰
Vedita Colonesti
۰
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۸:۳۰
ACSO Filiasi
۱
۱
Bihor Oradea
Finished
۱۸:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۱
۳
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۳
۰
SCM Zalau
Finished
۱۸:۳۰
Olimpic Zarnesti
۰
۱
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۸:۳۰
Sighetu Marmatiei
۰
۰
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۸:۳۰
ACS FC Bacau
۱
۰
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۸:۳۰
SSU Politehnica Timisoara
۰
۲
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
SK Lazne Bohdanec
۰
۰
FK Prelouc
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
AGF/Viby U19
۴
۲
Vejle U19
Finished
۱۸:۰۰
  Ghana Premier League
Dreams FC
۲
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia U19 League
JK Nomme Kalju U19
۰
۲
JK Trans Narva U19
Finished
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
Cuiavia Inowroclaw
۰
۴
WDA Swiecie
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kolmonen
FF Jaro II
۱
۰
Korsnas FF
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
SC Brasil Capixaba ES
۰
۴
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Mali U20 (W)
۱
۱
Gambia U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Guinea Bissau U20 (W)
۰
۱
Senegal U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Zagorec Krapina
۴
۰
NK Mladost Petrinja
Finished
۱۹:۳۰
NK Lucko
۲
۳
Nk Vrapce
Finished
۱۹:۳۰
  North Macedonia Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
Voska Sport
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Enskede IK
۱
۰
Arlanda
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Carioca U20
Nova Cidade U20
۳
۵
Sao Goncalo RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۲
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Sportivo Carapegua
۴
۳
Atletico Colegiales
Finished
۲۲:۰۰
12 de Junio
۰
۱
Club General Martin Ledesma
inprogress
۲۲:۰۰
  Egypt Second Division B
El Terasanah
۲
۳
Haras El Hodood
Finished
۱۷:۳۰
Alexandria Sporting Club
۱
۰
Suez Montakhab
Finished
۱۷:۳۰
  Syria Youth League
Al Ittihad Aleppo U23
۱
۱
Al-Wahba U23
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
KMKM
۷
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Mlandege FC
۲
۰
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
  Greece Super League 2, Group B
AO Giouchtas
۰
۰
Diagoras Rodos
Finished
۱۴:۳۰
Ilioupoli
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Temperley
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۳:۴۰
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۳
۱
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۵:۳۰
  Mongolia Cup
Hunters FC
۷
۱
Tuuliin Tom Tulnuud
Finished
۱۱:۰۰
FC Selenge Press Falcons
۶
۰
Ulaangom City
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Parramatta FC
۰
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۲
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Azerbaijan 1. Liqa
Energetik Mingechevir
۲
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۵:۳۰
Moik Baku
۲
۱
Mil-Mugan Imisli FK
Finished
۱۵:۳۰
Shamakhi FK
۳
۱
Araz Saatli
Finished
۱۵:۳۰
FC Iravan
۳
۸
Karvan Yevlakh
Finished
۱۵:۳۰
Difai Agsu
۱
۱
Zaqatala
Finished
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Pro League
PFC Shurtan
۱
۰
Xorazm Urganch
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
SD Family U21
۲
۰
FK Aksu
Finished
۱۵:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۱
۱
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۰
۰
Herentals FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۲
۴
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
FC Kozani
۴
۱
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۱
۲
Kampaniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
Shirak II
۰
۱
Syunik
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۰
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Dodoma
۰
۴
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۱
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 4. Deild
RB Keflavik
۰
۲
Kria
inprogress
۲۲:۴۵
Arborg
۳
۱
KH Hildarendi
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید